Образец ходатайства о применении Закона Украины “Об амнистии в 2016 году”.

Юридическая помощь - адвокат Деминов О.И.Предлагаю Вашему вниманию образец ходатайства о применении Закона Украины "Об амнистии в 2016 году". В данном образце указан случай применения амнистии к лицу, которое уже отбывает наказание. Для лиц, дело которых находится в суде, необходимо заявление немного изменить.

Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області

вул. Маяковського, 129

м. Жовті Води, 52209

засуджений:

Іванов Іван Іванович

02 серпня 1983 року народження

громадянина України, одруженого

освіта – середньо-спеціальна

адреса проживання до засудження:

відбуває покарання у

Жовтоводській виправній колонії

УДПС України в Дніпропетровській області № 26

захисник засудженого Іванова І.І.:

адвокат Демінов Олег Ігорович

адреса для листування:

вул.Архівна, 15, офіс 8

м. Кам’янське, 51925

тел.: 0675607325

e-mail: advokatdeminov@gmail.com

 

КЛОПОТАННЯ

про застосування Закону України «Про амністію у 2016 році».

 Вироком Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 10 квітня 2015 року засудженого Іванова І.І. було визнано винним у скоєнні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 286 КК України до трьох років позбавлення волі.

Вважаємо за можливе просити суд застосувати Закон України «Про амністію у 2016 році» від 22 грудня 2016 року та звільнити Іванова І.І. від кримінальної відповідальності через наступне.

Відповідно до п. «в» ч. 1 ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, визнаних винними у вчиненні умисного злочину, який не є тяжким або особливо тяжким відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, осіб, визнаних винними у вчиненні необережного злочину, який не є особливо тяжким відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, а також осіб, кримінальні справи стосовно яких за зазначеними злочинами розглянуті судами, але вироки стосовно них не набрали законної сили: не позбавлених батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей-інвалідів та/або повнолітніх сина, дочку, визнаних інвалідами.

Іванов І.І. підпадає під дію зазначеного пункту Закону, оскільки має малолітню дитину Іванову Аліну Іванівну, 08 травня 2009 року народження, батьківських прав не позбавлений, проживає разом з дитиною (копія свідоцтва про народження дитини, оригінал довідки з служби у справах дітей, оригінал акту додаються).

Відповідно до п. «в» ч. 2 ст. 10 Закону України «Про амністію у 2016 році» застосування цього Закону здійснюється щодо: засуджених, які перебувають в установах виконання покарань, - за поданням начальника установи, погодженим з відповідною спостережною комісією або службою у справах дітей, або за клопотанням самого засудженого, його захисника чи законного представника, а щодо військовослужбовців, які тримаються в дисциплінарному батальйоні, - за поданням командування дисциплінарного батальйону, військової частини, начальника гарнізону, органів управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України або за клопотанням самого військовослужбовця, його захисника чи законного представника. До подання додаються довідка про заохочення і стягнення, особова справа засудженого та інші документи, необхідні для вирішення питання про застосування амністії.

 На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 1, 10 Закону України «Про амністію у 2016 році»,

 ПРОШУ:

 Застосувати до Іванова Івана Івановича акт амністії відповідно до Закону України «Про амністію у 2016 році».

Звільнити Іванова Івана Івановича від відбування покарання на підставі  п. «в» ч. 1 ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22 грудня 2016 року.

Додатки:

  1. Копія свідоцтва про народження;
  2. Оригінал довідки;
  3. Оригінал акту;
  4. Копія договору про надання правової допомоги;
  5. Копія свідоцтва;
  6. Оригінал ордеру.

01 січня 2017 року                                                                         О.І. Демінов

3 комментария на «Образец ходатайства о применении Закона Украины “Об амнистии в 2016 году”.»

  1. Уведомление: Закон Украины "Об амнистии в 2016 году" (Закон України "Про амністію у 2016 році"). Обновлено | Юридическая помощь - адвокат Деминов О.И.

  2. Уведомление: Закон Украины "Об амнистии в 2016 году" принят | Юридическая помощь - адвокат Деминов О.И.

  3. Уведомление: Ходатайство о применении Закона Украины “Об амнистии в 2016 году” | Юридическая помощь – адвокат Деминов О.И.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *